Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ZS nr 1 w Ostrzeszowie Drzwi Otwarte 2018

 
15 marca odbyły się tegoroczne Drzwi Otwarte Szkoły, uczniowie klas trzecich gimnazjum wraz z opiekunami i rodzicami mogli zwiedzić szkołę oraz zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną. Pod opieką naszych uczniów i nauczycieli zwiedzili pracownie budowlane, gastronomiczne, turystyczne, fryzjerskie, odzieżowe, ekonomiczne, organizacji reklamy, drzewne i ogólnokształcące. W pracowni gastronomicznej nasi goście mogli skosztować przygotowane pyszne dania , z kolei w auli na nich i ich opiekunów czekały gorące i zimne napoje i ciasta. Dodatkową atrakcją dla naszych gości były występy muzyczne naszych szkolnych artystów. Chętne osoby mogły skorzystać z usług fryzjerskich oraz zabiegów pielęgnacyjno-kosmetycznych w naszych specjalistycznych pracowniach. Uczniowie klas fryzjerskich zawodowych i branżowych, przygotowali wspaniałe stylizacje, które mogli podziwiać odwiedzający Trotę. W holu szkoły na gości czekał smaczny poczęstunek przygotowywany przez p. Jacka Nowickiego z firmy Nowicki Naturalnie oraz p. Pawła Landzwojczaka -Szefa Kuchni Hotelu Restauracji Dworek 1885. W pracowni ekonomicznej 116 pracownicy Urzędu Skarbowego wraz z uczniami Technikum Ekonomicznego pomagali bezpłatnie chętnym osobom w rozliczeniach podatkowych. W sali gimnastycznej z kolei prezentowali swój dorobek nasi sportowcy. Dziękujemy wszystkim zwiedzającym za odwiedziny, mamy nadzieję, że z większością odwiedzających nas gimnazjalistów spotkamy się w naszej szkole we wrześniu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty:)

 


ZS Nr 1 Ostrzeszów Trota TV
 
Data pliku video: 2018-03-27, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostrzeszowski

  Powiat ostrzeszowski - jeden z licznych powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku. Obejmuje tereny znajdujące się w województwie wielkopolskim, a jego siedziba mieści się w Ostrzeszowie. W skład powiatu wchodzi siedem gmin, są to: Grabów nad Prosną, Mikstat, Ostrzeszów Czajków, Doruchów, Kobyla Góra, Kraszewice.

  Dużą rolę oprócz przemysłu odgrywa tu turystyka. Szczególnie warte zwiedzenia są liczne kościoły. Warte wymienienia w pierwszej kolejności są: kościół św. Mikołaja w Ostrzeszowie, kościół parafialny w Ostrzeszowie i kościół w Kobylej Górze. Wybierając się na szlak zwiedzania kościołów ziemi ostrzeszowskiej, nie można zapomnieć także o klasztorze pobernardyńskim w Ostrzeszowie i klasztorze pofranciszkańskim w Grabowie nad Prosną. W mieście powiatowym swoją historią i architekturą kusi ratusz. Jako że teren powiatu w 32% porastają lasy mamy możliwość spędzenia czasu na łonie przyrody. Amatorzy wędkowania też będą usatysfakcjonowani. Wystarczy, że wybiorą się na Rybińskie Stawy.

  Dojazd do powiatu umożliwia droga krajowa 11 i 25 oraz drogi wojewódzkie 444 447 449 i 450, a także dwie linie kolejowe.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola