Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
Belka
Piątek, 11 Kwietnia 2025   imieniny: Filip, Leon, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Młodzi kaliscy pływacy wywalczyli w Krośnicach 9 złotych, 12 srebrnych i 6 brązowych krążków. Najwięcej zdobyła Alicja Nogaj ZDJĘCIA

Data publikacji: 2019-05-30, Data modyfikacji: 2019-05-31
A A AWydrukDrukuj  
 
27 medali zdobyli pływacy KKS Włókniarz 1925 Kalisz podczas IV Integracyjnych Zawodów Pływackich o Tytuł Mistrza Doliny Baryczy, rozegranych w minioną sobotę w Krośnicach. W imprezie rozegranej w Parku Wodnym Krośnicka Przystań wzięło udział aż 323 pływaków z 42 klubów, a wśród nich 37 zawodników KKS.

Pełna treść wiadomości na: ostrzeszow.naszemiasto.pl/artykul/mlodzi-kaliscy-plywacy-wywalczyli-w-krosnicach-9-zlotych-12,5145171,artgal,t,id,tm.html?kategoria=1
ostrzeszow.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: ostrzeszow.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    ostrzeszowski

    Powiat ostrzeszowski - jeden z licznych powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku. Obejmuje tereny znajdujące się w województwie wielkopolskim, a jego siedziba mieści się w Ostrzeszowie. W skład powiatu wchodzi siedem gmin, są to: Grabów nad Prosną, Mikstat, Ostrzeszów Czajków, Doruchów, Kobyla Góra, Kraszewice.

    Dużą rolę oprócz przemysłu odgrywa tu turystyka. Szczególnie warte zwiedzenia są liczne kościoły. Warte wymienienia w pierwszej kolejności są: kościół św. Mikołaja w Ostrzeszowie, kościół parafialny w Ostrzeszowie i kościół w Kobylej Górze. Wybierając się na szlak zwiedzania kościołów ziemi ostrzeszowskiej, nie można zapomnieć także o klasztorze pobernardyńskim w Ostrzeszowie i klasztorze pofranciszkańskim w Grabowie nad Prosną. W mieście powiatowym swoją historią i architekturą kusi ratusz. Jako że teren powiatu w 32% porastają lasy mamy możliwość spędzenia czasu na łonie przyrody. Amatorzy wędkowania też będą usatysfakcjonowani. Wystarczy, że wybiorą się na Rybińskie Stawy.

    Dojazd do powiatu umożliwia droga krajowa 11 i 25 oraz drogi wojewódzkie 444 447 449 i 450, a także dwie linie kolejowe.

     

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola