Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Odcinek Gliwice - Kluczbork - Ostrzeszów z tyłu TLK WIKING

 
Przejazd pociągiem TLK Wiking na odcinku Katowice - Poznań Główy. Pierwszy z dwóch filmów, zapisu odcinka Gliwice - Poznań, obejmuje odcinek od Gliwic przez Pyskowice,na Lubliniec, dalej linią przez Kluczbork, gdzie widać postępy prac rewitalizacyjnych, następnie od stacji Kluczbork wjeżdżamy na linię 202kilometrową Kluczbork - Poznań Główny, gdzie też można oglądać postępy rewitalizacji Kluczbork - Ostrów Wielkopolski. Efekty są, z Kluczborka się wyjeżdża i prędkość jest znośna, a do Ostrzeszowa ino 45minut, nie godzina jak rok temu jeszcze. Niestety żeby nie było za dobrze, tym razem pech położył ogon na mikrofon. Nie wiedzieć dlaczego przy prędkościach 100-125kmh prawy kanał ma poszarpany dźwięk i mimo głębokich analiz, nie wiem co za cholera! Data nagrania: 14.06.15r. gorąca Niedziela. Ten film powstał przy użyciu Edytora wideo YouTube (youtube.com/editor).

 


Kubek Elektrowoz
 
Data pliku video: 2015-06-20, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostrzeszowski

  Powiat ostrzeszowski - jeden z licznych powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku. Obejmuje tereny znajdujące się w województwie wielkopolskim, a jego siedziba mieści się w Ostrzeszowie. W skład powiatu wchodzi siedem gmin, są to: Grabów nad Prosną, Mikstat, Ostrzeszów Czajków, Doruchów, Kobyla Góra, Kraszewice.

  Dużą rolę oprócz przemysłu odgrywa tu turystyka. Szczególnie warte zwiedzenia są liczne kościoły. Warte wymienienia w pierwszej kolejności są: kościół św. Mikołaja w Ostrzeszowie, kościół parafialny w Ostrzeszowie i kościół w Kobylej Górze. Wybierając się na szlak zwiedzania kościołów ziemi ostrzeszowskiej, nie można zapomnieć także o klasztorze pobernardyńskim w Ostrzeszowie i klasztorze pofranciszkańskim w Grabowie nad Prosną. W mieście powiatowym swoją historią i architekturą kusi ratusz. Jako że teren powiatu w 32% porastają lasy mamy możliwość spędzenia czasu na łonie przyrody. Amatorzy wędkowania też będą usatysfakcjonowani. Wystarczy, że wybiorą się na Rybińskie Stawy.

  Dojazd do powiatu umożliwia droga krajowa 11 i 25 oraz drogi wojewódzkie 444 447 449 i 450, a także dwie linie kolejowe.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola