Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Drzwi Otwarte Zespół Szkół nr 2 w Ostrzeszowie - warto tu przyjść!

 
zsz2.ostrzeszow.pl/page/kierunki-2018-2019 W tym roku do naszej szkoły przyszło aż 212 nowych uczniów, którzy wybrali ciekawe kierunki kształcenia, które pozwolą zdobyć dobre kwalifikacje oraz znaleźć dobrą pracę. Wybór jest bardzo duży.. Warto wspomnieć iż jako nasi uczniowie wybierając się na kierunek samochodowy macie możliwość zrobienia prawa jazdy ZA DARMO lub na kierunku rolniczym prawa jazdy kat. T również ZA DARMO. Na pozostałych kierunkach każdy dostaje aż 30% zniżki na obojętnie którą kategorię. Nasi uczniowie wyjeżdżają też na praktyki za granicę co pozwala rozwinąć swoją wiedzę. Liceum Ogólnokształcące (cykl 3-letni), profil informatyczno-językowy, profil biologiczno-chemiczny z kosmetologią i promocją zdrowia, profil turystyczno-europejski profil artystyczno-humanistyczny. Technikum (cykl 4-letni), informatyk, projekt TI, mechatronik, elektryk, pojazdów samochodowych, logistyk, urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, rolnik, architektury krajobrazu, żywienia i usług gastronomicznych, informatyk-programista. Szkoła Branżowa (dotychczas Zasadnicza Szkoła Zawodowa, cykl 3-letni). mechanik pojazdów samochodowych i mechanik motocyklowy, wielozawodowa.

 


Zaremski24
 
Data pliku video: 2018-03-17, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostrzeszowski

  Powiat ostrzeszowski - jeden z licznych powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku. Obejmuje tereny znajdujące się w województwie wielkopolskim, a jego siedziba mieści się w Ostrzeszowie. W skład powiatu wchodzi siedem gmin, są to: Grabów nad Prosną, Mikstat, Ostrzeszów Czajków, Doruchów, Kobyla Góra, Kraszewice.

  Dużą rolę oprócz przemysłu odgrywa tu turystyka. Szczególnie warte zwiedzenia są liczne kościoły. Warte wymienienia w pierwszej kolejności są: kościół św. Mikołaja w Ostrzeszowie, kościół parafialny w Ostrzeszowie i kościół w Kobylej Górze. Wybierając się na szlak zwiedzania kościołów ziemi ostrzeszowskiej, nie można zapomnieć także o klasztorze pobernardyńskim w Ostrzeszowie i klasztorze pofranciszkańskim w Grabowie nad Prosną. W mieście powiatowym swoją historią i architekturą kusi ratusz. Jako że teren powiatu w 32% porastają lasy mamy możliwość spędzenia czasu na łonie przyrody. Amatorzy wędkowania też będą usatysfakcjonowani. Wystarczy, że wybiorą się na Rybińskie Stawy.

  Dojazd do powiatu umożliwia droga krajowa 11 i 25 oraz drogi wojewódzkie 444 447 449 i 450, a także dwie linie kolejowe.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola